Bommel Elias Pieter van (1819 – 1890)
Bruslaři, signováno a datováno vpravo dole E. van Bommel 1880, olej/plátno, 43,5 x 67 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |